sobota, 25 czerwca 2016

QuitNow - naprawdę motywująca aplikacja

Pierwszą aplikacją na Androida, którą chciałbym opisać jest QuitNow! - który według twórców ma motywować do rzucenia palenia. Czy jest tak naprawdę, czy aplikacja dodaje sił i sprawia, że jest nam łatwiej w pierwszych chwilach bez papierosa?

Główne bajery tej aplikacji

1. Apka liczy czas od ostatniego zapalonego papierosa, ale również liczy ile wypalilibyśmy papierosów, ile zaoszczędzilibyśmy pieniędzy oraz ile zaoszczędziliśmy czasu życia - bardzo ważne.

2. Już od pierwszych chwil zaprzestania palenia odblokowujemy osiągnięcia np. "5 niezapalonych papierosów", "1 dzień nie palisz", "Zaoszczędziłeś 10 złotych" i wiele innych - w sumie jest ich 70.
Należy pamiętać, że wszystkie osiągnięcia są w wersji premium. W wersji bezpłatnej jest ograniczona ilość osiągnięć jakie możemy zdobyć.

3. QuitNow ma wbudowany czat, dzięki któremu możemy rozmawiać z innymi ludźmi, dzielić się swoimi osiągnięciami i ogólnie wspierać innych, oraz otrzymywać wsparcie.  Muszę przyznać, że chyba właśnie to jest najbardziej przydatne w tej aplikacji - kontakt z innymi osobami, które rzucają palenie.

4. Statystyki zdrowotne, które w przyjemny sposób informują nas jak zachowuje się nasz organizm po odstawieniu trucizny.

Czy aplikacja jest pomocna?

Jest. W mojej opinii są tam wspaniali ludzie, którzy zawsze pomogą. Dużo motywujących rzeczy i przydatny widget na ekrany, by szybko zobaczyć ile to już nie palimy i ile nie zapaliliśmy papierosów.

Jeśli ktoś lubi i korzysta z aplikacji na telefonie, a właśnie zamierza rzucić palenie, to jest to aplikacja obowiązkowa.

>>POBIERZ APLIKACJE<<

1 komentarz:

  1. Polecam ;)Bardzo fajna aplikacja z bardzo fajnymi ludźmi jak autor napisał. Zawsze gdy chce mi się palić to włączam apke.

    OdpowiedzUsuń